OLYMPOS MOUNTAIN LODGE’U KEŞFEDİN

Otelimiz, Mitolojik Olimpos (Tahtalı) Dağı’nın eteklerinde, Kemer’e 25 km mesafede, deniz seviyesinden 800 m. yükseklikte, Beydağları Milli Parkı alanında, sessiz ve sakin Beycik dağ köyünde, etrafı çam ormanları ile çevrili, Sunday Times tarafından dünyanın en güzel 10 yürüyüş yolundan bir seçilen Likya Yolu güzergahında harika bir konumda.

Akdeniz’de, Üç Adalardan, Çıralı sahiline kadar geniş bir manzaraya sahip, 11.000 m2 bahçe içerisinde, yazları bunaltıcı Akdeniz sıcağından ve neminden kaçıp, serinletici, ferahlatıcı, mükemmel iklim şartlarında, Akdeniz’e bu kadar yakın tatil yapmak için ideal bir konumda yer almakta. Denize uzaklığı kuş uçusu 3 km, arabayla 25 dakika mesafededir.

Kalabalıktan uzak, otantik mimariye, huzur dolu bir atmosfere, dağ ve deniz manzaralı büyük teresa, dev şömineli salona, açık mutfak ve bara sahip olan Olympos Mountain Lodge, 6 odasında büyük pencereleri ile deniz manzarasına sahip, oda büyüklükleri ile çevrenin rekorlarını kırmakta.

Tipik Akdeniz bitki örtüsünün yanında, çam, zeytin ve çeşitli meyva ağaçları, çiçekler, üzüm asmalarına sahip büyük bir bahçe içerisinde, dağ ve deniz manzaralı geniş havuz alanı ile müşterilerimize sessiz, sakin ve huzur dolu bir ortam sunmaktayız.

Kahvaltılarımız, kendi yaptığımız ürünlerin yanında yöresel ürünlerle zenginleştirilmiş açık büfe şeklinde servis edilmektedir. Talep üzerine hazırladığımız öğlen ve akşam yemekleri, şömine önünde veya bahçe ve deniz manzarasına hakim teresamızda sunulmaktadır.